سردرگمی استقلال

مهاجم سابق استقلال با بیان اینکه آبی پوشان شرح وظایف خود را برابر فولاد انجام ندادند، گفت: استقلال سردرگم بود و بازی خوبی از خود ارائه نداد.

سردرگمی استقلال

غلامرضا فتح آبادی در مورد شکست دو بر یک استقلال برابر فولاد از هفته دوم لیگ برتر گفت: آبی پوشان پس از بُرد در هفته اول برابر تیم فولاد در اهواز یک شکست بد را متحمل شدند. آنها بازی بدی ارائه دادند و نتوانستند در برابر فولاد بازی روان و قابل قبولی انجام دهند.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: استقلال سردرگم و بلاتکلیف بود و در طول ۹۰ دقیقه کاملاً بی برنامگی آنها در زمین مشخص بود و اینکه گل اول را هم زدند اما نتوانستند حتی به یک تساوی دست پیدا کنند و سه امتیاز را از دست دادند.

وی در مورد انتقادات زیادی که بعد از شکست از محمود فکری شد، گفت: باید بپذیریم چون در تمرینات این تیم نیستیم و شرایط بازیکنان را نمی‌دانیم نمی‌توانیم در این مورد قضاوت کنیم. فکری دست به ترکیب برنده نزد و فکر می‌کرد با همان نفراتی که در هفته اول بازی کرده، می‌تواند برابر فولاد هم به پیروزی برسد اما کاملاً مشخص بود که فولاد استقلال را به خوبی آنالیز کرده و شناخت خوبی از تک تک بازیکنان استقلال دارد و دیدیم که در طول ۹۰ دقیقه این تیم فولاد بود که بیشتر حاکم توپ و میدان بود.

فتح آبادی در مورد وظایف یک سرپرست و انتقاداتی که این روزها از پرویز مظلومی می‌شود، گفت: مظلومی یکی از مربیان خوب فوتبال کشور ماست اما تجربه سرپرستی ندارد. او هم در دقایق پایانی اسیر جو بازی شده بود و بعد از اینکه دانشگر مصدوم شد او باید تیم را جمع و جور می‌کرد اما متأسفانه آنقدر محو بازی بود که وظایف اصلی خودش را فراموش کرده بود. سرپرست باید به تمام اتفاقات پیرامون تیم و نیمکت احاطه داشته باشد و اصلاً توجهی به بازی نکند، زیرا مسائل مربوط به داخل زمین به کادر فنی ارتباط دارد.

فتح آبادی در پایان و در مورد دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر ماشین سازی گفت: فکری باید بازی برابر فولاد را فراموش کرده و به فکر پیروزی برابر ماشین سازی باشد. ماشین سازان تبریزی یک تیم جوان و باانگیزه هستند. آنها به تهران می آیند تا شگفتی ساز شوند. فکری هم باید تیمش را از لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار کرده و با چند تغییر خوب، آماده‌ترین بازیکنان را روانه زمین کند تا بتواند با کسب سه امتیاز این دیدار از کورس بالانشینان عقب نماند.

 

ارسال نظر