محمد پنجعلی از پرسپولیس می گوید

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت: بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب پرس می‌کنند و از جلو دفاع می‌کنند. این تیم هافبک‌های جنگنده و خوبی هم دارد.

محمد پنجعلی از پرسپولیس می گوید

محمد پنجعلی، کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی خودش یکی از دیرپاترین بازیکنان تاریخ فوتبال کشورمان است که در ۳۶ سالگی برای همیشه کفش‌هایش را آویخت. با این وجود این مدافع باهوش سال‌های نه‌چندان دور فوتبال کشورمان از بازی و عملکرد سیدجلال حسینی مدافع ۳۸ ساله پرسپولیس به‌وجد آمده و…

بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان را تماشا کردید؟

 

بله، ماشاءالله به این سیدجلال حسینی!

سیدجلال حسینی؟!

خداوکیلی من می‌دانم بازی در این سن و سال چقدر سخت است اما سیدجلال هم در دفاع خوب بود و هم پاس منجر به گل پنالتی را داد. جالب آنکه همه سرها را هم زد و جلوی مهاجمان آبادانی کم نیاورد. البته کنارش محمدحسین کنعانی‌زادگان هم فوق‌العاده بود. او هم نشان داد بی‌دلیل در تیم ملی فیکس نشده است.

پرسپولیس دومین بازی خود در لیگ برتر را نیز بدون گل خورده پشت‌سر گذاشت. عامل اصلی این دو کلین‌شیت متوالی چیست؟

بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب پرس می‌کنند و از جلو دفاع می‌کنند. این تیم هافبک‌های جنگنده و خوبی هم دارد که پشت‌سر خود کاپیتان سیدجلال را می‌بینند و خدا را شکر در دو بازی گذشته گلی دریافت نکرده‌اند.

اما نگرانی اصلی اینجاست که اگر یکی از این دو یعنی کنعانی‌زادگان یا سیدجلال مصدوم یا محروم شوند، چه کسی می‌خواهد جای آنها را بگیرد؟

 

احسان حسینی، جوان مستعدی است ضمن آنکه من امیدوارم محمد انصاری هرچه زودتر برگردد. انصاری اگر آماده باشد می‌تواند خیلی راحت در دفاع وسط هم بازی کند. مزیت انصاری چپ پا بودن اوست.

درست مثل خود شما؟!

نه آقاجان! (‌با تواضع خاصی) همه این بچه‌ها از ما بهتر هستند و…

این پرسپولیس البته همان‌طور که خوب دفاع می‌کند سخت هم گل می‌زند. قبول دارید؟

محمد پنجعلی گفت:

به هر حال دو گلزن اصلی فصل گذشته این تیم یعنی علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شده‌اند. وحید امیری خداوکیلی خیلی می‌دود و با تکنیک بالای خود بازیکنان تیم مقابل را دربیل می‌زند اما پُست اصلی‌اش هافبک است. امیری از سرناچاری در خط حمله بازی می‌کند و مهدی عبدی هم جوان مستعدی است ولی جوان است. باید به پرسپولیس و این بچه‌ها زمان داد. من مطمئن هستم از همین هفته یا دو هفته دیگر پرسپولیس گل‌های بیشتری هم می‌زند و این حرف‌ها و انتقادها تمام می‌شود.

 

ارسال نظر