مظلومی تجربه سرپرستی ندارد!

‌هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه پرویز مظلومی تجربه سرپرستی را ندارد، گفت: او بیشتر سرمربی بوده و هیچ وقت کارهای اجرایی انجام نداده است.

مظلومی تجربه سرپرستی ندارد!

وحید امیری در مورد شکست ۲ بر یک استقلال برابر فولاد خوزستان از هفته دوم لیگ بیستم گفت: یک بازی نسبتاً ضعیف را از استقلال دیدیم. متاسفانه من هشدار داده بودم که حتی وقتی مس رفسنجان را آبی پوشان در هفته اول با شکست بدرقه کردند فکری باید از همان بازی به دنبال نقاط ضعف تیمش می‌گذشت. آنها در روی نیمکت و در ارنج دچار مشکل بودند و بعد از گلی که دریافت کردند استراتژی خود را تغییر ندادند. خط هافبک استقلال فشار زیادی بر روی مدافعان حریف و تغذیه مهاجمان خودی نداشت و این باعث شد تا استقلال در امر گلزنی دچار مشکل شود.

هافبک سال‌های گذشته استقلال ادامه داد: وقتی که استقلال گل اول را به ثمر رساند به یکباره عقب نشست، تعویض‌های فکری هم بیشتر تدافعی بود و نتوانست حرکت رو به جلو داشته باشد.

امیری خاطرنشان کرد: عیار مربی معمولاً زمانی مشخص می‌شود که تیمش تحت فشار باشد. متاسفانه استقلال وقتی در این شرایط قرار گرفت نه فکری و نه همکارانش نتوانستند یک برنامه ریزی دقیق و آنالیز خوب داشته باشند. بازیکنان اصلاً شرح وظایف خود را به خوبی اجرا نکردند و همین مسئله باعث شد تا آبی پوشان ابتدا گل اول را بر روی اشتباه مدافعان دریافت کند و بعد هم در لحظات پایانی بازی یک پنالتی به حریف بدهند.

وی در مورد مصدوم شدن دانشگر کنار زمین و ۸ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردن استقلال بدون آنکه تغییری در تیم صورت بگیرد گفت: این مهم به دست مظلومی باید انجام می‌شد. مظلومی سرپرست تیم است و او باید به تمام زمین و جریان‌های حاشیه‌ای که بوجود می‌آید تسلط داشته و تیم را مدیریت کند اما متاسفانه او تجربه سرپرستی ندارد و بیشتر سرمربی بوده و گاهی می‌بینیم کنار خط نقش سرمربی را ایفا می‌کند. درست است که او از سر دلسوزی این کار را انجام می‌دهد اما باید کار فنی را به اعضای کار فنی سپرده و خودش کارهای اجرایی انجام داده تا تیم دچار مشکل نشود.

هافبک پیشین استقلال خاطرنشان کرد: تا پایان لیگ راه زیادی باقی مانده. درست یا به اشتباه فکری و یارانش به دلیل نبودن یک برنامه ریزی صحیح بازی دوم را برابر فولاد واگذار کردند اما امیدوارم هر چه زودتر تا قبل از دیدار برابر ماشین سازی تبریز نقایص را برطرف کرده و به آمادگی کامل به مصاف ماشین سازی بروند.

وی در پایان و در خصوص دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر ماشین سازی از هفته سوم لیگ گفت: ماشین سازی یک تیم بسیار جوان و با انگیزه است و حالا می‌خواهد شرایط خود را در جدول با پیروزی برابر استقلال بهبود ببخشد. آنها بدون ترس به مصاف استقلال خواهند رفت تا از این دیدار سربلند بیرون بیایند. باید ببینیم فکری و همکاران بعد از شکست برابر فولاد چه تدابیری را برای پیروزی برابر ماشین سازی به کار خواهند بست.

 

منبع: مهر

ارسال نظر