خروجی مدیرعامل پرسپولیس با نخستین چالش یک نفر بود!

مدیرعامل تازه وارد باشگاه پرسپولیس تنها توانست یک بازیکن را در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه کند.

خروجی مدیرعامل پرسپولیس با نخستین چالش یک نفر بود!

محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر و جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده سبب شد یحیی گل محمدی با وجود جذب هشت بازیکن، لیست خرید جدیدی را به جعفر سمیعی ارائه دهد تا مدیرعامل تازه وارد پرسپولیس با اولین چالش جدی خود در روزهای پایانی نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال دست و پنجه نرم کند.

حامد لک، عیسی آل کثیر، سعید آقایی، احسان پهلوان، میلاد سرلک، آرمان رمضانی، محمد شریفی و علی شجاعی هشت بازیکن تازه وارد پرسپولیس بودند که در دوران پرحاشیه سرپرستی مهدی رسول پناه جذب شدند اما گل محمدی که با کمبود بازیکن در قلب دفاع و خط حمله خود روبرو شده بود باز هم بازیکن خواسته است.

سرمربی سرخپوشان برای اینکه شانس خود را برای جذب بازیکن لیگ برتری مد نظرش بیازماید، موافقت ضمنی خود را برای خروج عیسی آل کثیر از لیست پرسپولیس اعلام کرده بود. همین امر هم سبب شد تا وی اسامی بازیکنانی نظیر ایمان سلیمی، حجت حق وردی، فرشاد فرجی و … را در سه نامه مختلف به سمیعی بدهد.

با این حال جذب چنین بازیکنانی با مخالفت باشگاه‌هایشان روبرو شد تا پرسپولیس و سرمربی این تیم گزینه‌ای جز جذب لژیونر ایرانی و بازیکن آزاد نداشته باشند.

از این رو مهدی مهدیخانی پس از تایید کادر فنی این تیم پای میز مذاکره با سرخ‌ها نشست تا قرارداد دوساله ای را با این باشگاه امضا کند.

سپس گل محمدی در آخرین روز از نقل و انتقالات تابستانی حاضر به جذب شاهین طاهرخانی از استقلال تهران شد اما این بازیکن در جلسه با مسئولان پرسپولیس خواهان گنجاندن بند جدایی در نیم فصل به لیگ‌های اروپایی در ازای پرداخت ۱۰۰ هزاردلار شد که با مخالفت مسئولان پرسپولیس همراه بود.

عدم جذب بازیکن لیگ برتری از سوی مدیرعامل جدید پرسپولیس سبب شد تا عیسی آل کثیر با وجود محرومیت ۶ ماهه در لیست بازیکنان این تیم باقی بماند.

در واقع سمیعی از هفت بازیکنی که از سوی گل محمدی معرفی شده بود تنها موفق به جذب مهدی مهدیخانی از واراژدین کرواسی شد تا خروجی او از نخستین چالش مدیریتی اش تنها جذب یک بازیکن باشد.

 

ارسال نظر