هشدار به پرسپولیس برای مراقبت از ابتلا به کرونا

حین برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا (منطقه شرق) نگرانی‌هایی در خصوص کرونایی‌ها وجود دارد که این نگرانی می‌تواند پرسپولیس را هم تهدید کند.

هشدار به پرسپولیس برای مراقبت از ابتلا به کرونا

حضور چهار بازیکن ملی‌پوش کره‌ای در تیم اولسان هیوندای کره جنوبی نگرانی‌هایی را در خصوص حضور این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا (منطقه شرق) ایجاد کرده است. از این جهت که تعدادی بازیکن در اردوی تیم ملی کره جنوبی در اتریش به کرونا مبتلا شدند، اما این نگرانی در قطر چگونه برطرف شده است؟

کیم دو هون، سرمربی اولسان هیوندای در خصوص حضور چهار بازیکن تیمش در اردوی کره جنوبی در اتریش مورد سوال قرار گرفت که یکی از آنهایی که تستش مثبت بوده، دروازه‌بان تیم اولسان بوده است. در این بین چینی‌ها بیشتر از همه نگران تقابل با نماینده کره جنوبی هستند، که ممکن است تقابل بازیکنان هر کدام از تیم‌ها، کارکنان AFC و LOC، داوران و... آلودگی را میان دیگر افراد انتشار دهد، اما پاسخ سرمربی تیم اولسان، می‌تواند این نگرانی را برطرف کند.

سرمربی اولسان در این خصوص توضیح داد: "دروازه‌بان ما که در اردوی تیم ملی تست کرونای او مثبت شده، در اتریش مانده و هر گونه خروج او از اتریش و ورود احتمالی‌اش به قطر، بستگی به قوانین اتریش و قطر خواهد داشت. تست کرونای سه بازیکن ملی‌پوش دیگر ما منفی بوده و از اتریش به قطر رسیده‌اند، اما این سه بازیکن طبق قوانین قطر، در قرنطینه هستند و آنها کاملاً به قوانین احترام گذاشته و از آن پیروی می‌کنند."

 

ارسال نظر