بازیکنی که ۵ تا بازی فیکس ندارد چطور برای پرسپولیس شرط می‌گذارد؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنی که ۵ تا بازی رسمی نکرده چطور برای پرسپولیس شرط می‌گذارد؟ این واقعاً جای تعجب دارد.

بازیکنی که ۵ تا بازی فیکس ندارد چطور برای پرسپولیس شرط می‌گذارد؟

حمید درخشان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر فنی تیم ملی جوانان انتخاب شد. از همین‌رو با حمید درخشان تماس گرفتیم تا در خصوص این انتخاب و همچنین شرایط پرسپولیس برای بازی امروز مقابل صنعت نفت آبادان صحبت کنیم.

چه شد پست مدیر فنی تیم ملی جوانان را قبول کردید در حالی که خودتان کاندیدای سرمربیگری این تیم بودید؟!

حمید درخشان گفت:

خب من همان‌طور که گفتید جزو گزینه‌های مربیگری بودم ولی در نهایت تصمیم بر این شد داود مهابادی به عنوان سرمربی انتخاب شود و من هم مدیر فنی تیم باشم. راستش فکر می‌کنم این سمت جدید چالش خوبی است و دوست داشتم در یک پست جدید به غیر از مربیگری فعالیت کنم. امیدوارم همه کمک کنند تا این تیم نتایج خوبی بگیرد و موفق شود.

اولین اردوی تیم ملی جوانان چه زمانی برگزار خواهد شد؟

اسامی دعوت شدگان به اولین اردو که اعلام شده و قرار است فردا اولین تمرین تیم ملی جوانان برگزار شود.

پرسپولیس امروز به مصاف صنعت نفت خواهد رفت، این بازی را چطور می‌بینید؟

حمید درخشان گفت:

خب صنعت نفت نشان داد تیم بسیار خوب و باکیفیتی است. این تیم کارهای ترکیبی را به خوبی انجام می‌دهد و بازیکنان تکنیکی دارد. پرسپولیس باید خیلی باهوش باشد تا بتواند سه امتیاز را بگیرد. به نظرم جمع کردن امتیازات در ابتدای فصل خیلی به قهرمانی کمک می‌کند و بچه‌ها هر طور شده باید تلاش کنند تا سه امتیاز بازی خانگی را بگیرند. با توجه به توانایی کادر فنی و بازیکنان قطعاً پرسپولیس می‌تواند صنعت نفت را شکست دهد.

بعد از جدایی خلیل‌زاده و نادری پرسپولیس نتوانست بازیکن جدیدی در خط دفاع بگیرد؛ به نظر شما این موضوع مشکل‌ساز نمی‌شود؟

چرا قطعاً تیم نیاز به مدافع جدید دارد چون احتمال محرومیت یا مصدومیت برای یک مدافع بسیار زیاد است و پرسپولیس هر طور شده باید دفاع جذب کند. خدای ناکرده اگر سیدجلال و یا کنعانی مصدوم شوند آن وقت کار بسیار سخت خواهد شد. ضمن اینکه فراموش نکنید بازی‌های پرسپولیس بسیار فشرده است و این موضوع احتمال آسیب‌دیدگی را بیشتر می‌کند.

مثلاً شاهین طاهرخانی قرار بود به پرسپولیس بیاید ولی شروط عجیب و غریب باعث شد این انتقال انجام نشود!

حمید درخشان گفت:

نمی‌خواهم اسم بیاورم ولی بازیکنی که ۵ تا بازی رسمی نکرده چطور برای پرسپولیس شرط می‌گذارد؟ این واقعاً جای تعجب دارد. پرسپولیس قهرمان ایران و بزرگترین باشگاه این مملکت است و بازیکن باید از خدایش باشد در این تیم بازی کند. اصلاً این بازیکنان جوان که اسم و رسمی هم ندارند باید پول بدهند تا در پرسپولیس و کنار بازیکن بزرگی مثل سیدجلال بازی کند. پیراهن پرسپولیس مقدس است و خودش میلیاردها می‌ارزد. به نظرم باشگاه در این زمینه خوب عمل کرد که زیر بار شروط چنین بازیکنانی نرفت.

 

ارسال نظر