پرسپولیس نباید امتیازات خانگی را از دست بدهد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید برای گرفتن سه امتیاز دیدار فردا خیلی تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم و نباید امتیازات خانگی را از دست دهیم.

پرسپولیس نباید امتیازات خانگی را از دست بدهد

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه در هفته اول نتوانستیم امتیاز کامل را بگیریم، فردا برای ما بازی خیلی مهمی خواهد بود. شروع فصل خیلی برای قهرمانی مهم است و فکر می‌کنم این سه امتیاز برای ما خیلی ارزشمند است و بدون شک باید برای گرفتن این سه امتیاز باید خیلی تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم. نباید امتیازات خانگی را از دست دهیم.

وی ادامه داد: مقابل تیم خیل یخوبی بازی داریم. در هفته اول علیرغم اینکه شش بازیکنش را در اختیار نداشت توانست به پیروزی برسد. بازی سختی داریم و باید خیلی دونده ظاهر شویم و فضاها را از تیم حریف بگیریم. صنعت نفت تیم تیکینکی است اما در هر صورت گرفتن این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است. هفت،‌ هشت ماه است که حسرت حضور هواداران را می‌خوریم و در این وضعیت بازی‌های خانگی با بیرون از خانه خیلی فرقی ندارد. حضور هواداران برای ما خیلی مهم است و با توجه به اینکه پر هواداران‌ترین تیم آسیا هستیم برای ما این خیلی مهم است. به عنوان مدافع عنوان قهرمانی قطعاً کسب پنجمین عنوان خیلی سخت است اما برای این موضوع خیلی تلاش خواهیم کرد.

 

ارسال نظر