خواسته های طاهرخوانی از پرسپولیس چه بود؟

طاهرخانی از مدیران پرسپولیس خواسته بود تا بندی در قراردادش اضافه شود که در صورت پیشنهاد خارجی در نیم فصل بتواند جدا شود.

خواسته های طاهرخوانی از پرسپولیس چه بود؟

شاهین طاهرخانی پس از فسخ قرارداد با باشگاه استقلال پیشنهاداتی را از چند تیم لیگ برتری مثل تراکتور تبریز، گل گهر سیرجان، پیکان و پرسپولیس داشت اما تصمیم گرفته بود تا جمع شاگردان یحیی گل محمدی را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند. انتخابی که ظاهرا با تماس‌های متوالی طاهرخانی با یکی از اعضای کادرفنی پرسپولیس برای امضای قرارداد نهایی اش به مدت دو روز ادامه داشت تا یحیی گل محمدی در نهایت راضی به جذب این بازیکن شود. طاهرخانی هفته پیش با مدیران پرسپولیس جلسه ای برگزار کرد اما حضور ایجنت های او باعث شد تا مذاکرات از سوی مدیریت پرسپولیس منتفی شود. حال پس از چند روز،این بازیکن چهارشنبه شب بدون حضور مدیربرنامه هایش در ساختمان این باشگاه حاضر شد تا قرارداد دوساله ای را که از پیش مورد توافق قرار گرفته بود را امضا کند. با این حال مدافع فصل گذشته استقلال تهران ناگهان خواستار گنجاندن چند بند در قرارداد خودش شد که همین موضوع حضور او در این تیم را منتفی کرد.

طاهرخانی از مدیران پرسپولیس خواسته بود تا بندی در قراردادش اضافه شود که در صورت پیشنهاد خارجی در نیم فصل بتواند جدا شود.باشگاه پرسپولیس مخالفت خود را با این بند اعلام می‌کند اما اصرار طاهرخانی سبب می‌شود ابراهیم شکوری معاون اجرایی سرخ‌ها موافقت مشروط داشته باشد. مدیران پرسپولیس تنها در صورتی راضی به گنجاندن این بند در قرارداد طاهرخانی می‌شوند که این بازیکن در صورت پرداخت ۳۰۰ هزاردلار و درصدی از قرارداد خود با باشگاه اروپایی بتواند از پرسپولیس برود. بندی که این بار مورد موافقت طاهرخانی قرار نمی‌گیرد و این بازیکن تنها در صورت پرداخت ۱۰۰ هزاردلار قصد داشت از چنین بندی در قراردادش استفاده کند.

از طرفی دیگر هم او خواستار بندی در قراردادش شده بود که در بازی های پرسپولیس به صورت فیکس بازی کند. این خواسته او بیشتر از خواسته قبلیش برای مدیران پرسپولیس عجیب بود. مدافعی که تعداد بازی هایش در لیگ برتر کمی بیشتر از تعداد انگشتان یک دست است می خواست از بین سید جلال حسینی و کنعانی زادگان، یکی نیمکت نشین او باشد. حال او با چه منطق و معیاری چنین درخواستی داشت مشخص نیست اما هوشیاری و تصمیم درست مدیران پرسپولیس باعث شد تا او با سرخپوشان قرارداد نبندد و همچنین آل کثیر هم در لیست سرخپوشان باقی بماند.

 

ارسال نظر