خوشحالی سرمربی استقلال برای بازی در خوزستان

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم اولین باز بیرون از خانه استقلال در استان خوزستان که طرفداران زیادی داریم، برگزار می‌شود.

خوشحالی سرمربی استقلال برای بازی در خوزستان
آنچه دیگران می خوانند:

محمود فکری درباره دیدار امروز تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: خوشحالیم اولین بازی بیرون از خانه ما در استان خوزستان برگزار می‌شود، چرا که اهواز خانه دوم استقلال است و طرفدار زیاد و پرشوری داریم. امیدواریم با یک بازی خوب هواداران سرتاسر ایران و این استان را خوشحال کنیم.

 

وی افزود: بازی امروز هم برای ما و هم فولاد سخت است، هر دو تیم مدعی قهرمانی در این فصل هستند. فولاد از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره‌مند است و امیدوارم بازی قشنگی شود. هر د تیم دنبال فوتبال بازی کردن و گرفتن امتیاز هستند، اما با توجه به شرایط روحی بازیکنان ما، امیدوارم با دست پر برگردیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از یک طرف پنجره نقل و انتقالاتی ما باز شد و می‌توانیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم، از یک طرف هم  سه بازیکن به نام‌های محمد نادری، احمد موسوی و سیاوش یزدانی را در اختیار نخواهیم داشت. در مجموع نگرانی نداریم و می‌دانیم بازیکنان ما با انگیزه هستند تا خوارانی که منتظر گرفتن نتیجه تیم‌شان هستند را، خوشحال کنند.

 

فکری در پایان گفت: امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم، دیداری که هر اتفاقی بیفتد، امیدوارم به دور از حاشیه  و سالم باشد و در نهایت ما برنده باشیم. 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر