درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تأیید شد

وزارت صمت اعلام کرد فرهاد مجیدی، سرمربی اسبق تیم استقلال تهران برای دریافت ارز دولتی اقدام کرده بود.

درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تأیید شد

روز گذشته احمد امیرآبادی در توییتی مدعی شد فرهاد مجیدی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال تهران برای دریافت ارز دولتی اقدام کرده بود. این اظهارنظر با واکنش فرهاد مجیدی همراه شد و او مدعی شد برای دفاع از حق خود از امیرآبادی شکایت خواهد کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی امروز در همین باره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک ماه پیش یکی از وارد کنندگان غله کشور گزارشی مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان سابق فوتبال در حال گرفتن ارز دولتی برای شرکت‌هایی است که به نام خود او نیست به من ارائه کرد. این وارد کننده غله و نهاده‌های دامی حتی مدعی است که با فرهاد مجیدی در این باره درگیر شده است و به او گفته است که در این فضا و مکان به دنبال چیست؟  و بهتر است به حرفه و پیشه خود بپردازند.

فراهانی افزود: حراست صمت اعلام کرده است که فرهاد مجیدی در دو نوبت به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه کرده و درخواست او به دستور یکی از مسوولان این وزارت خانه در کارگروه تخصیص ارز دولتی تایید شده است. ۹ ثبت سفارش به نام شرکتی که به نام او نبوده ولی در فهرست دریافت ارز دولتی قرار گرفته و پیگیری او برای گرفتن ارز برای این شرکت ثبت شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای مجیدی در ادامه گفت: مجیدی شاید صاحب شرکت یا عضو هیات مدیره نباشد ولی او مراجعاتی برای دریافت ارز داشته که زمان حضور، افرادی که با او در این باره ارتباط داشتند و ارز دولتی که اختصاص یافته است، در وزارت صمت ثبت و تایید شده و اسناد آن هم موجود است.

فراهانی همچنین اعلام کرد شخصی که از سوی مجیدی برای ثبت سفارش اقدام کرده بود، درخواست داشته تا این قائله ختم به خیر شود: او درخواست حل این مساله با حضور مجیدی در مجلس را داشت و حتی شب گذشته یکی از نمایندگان مجلس دهم خواستار دیدار شد و مدعی بود که آقای مجیدی ارز دولتی دریافت نکرده است. البته شاید اسمی از فرهاد  مجیدی در بانک مرکزی نباشد اما موضوع این است که یک فوتبالیست برخلاف حرفه خود در کشور پیگیر دریافت ارز دولتی برای یک شرکتی بوده و این موضوع هم اثبات شده است.

 

ارسال نظر