بازیکن جدید پرسپولیس از آرزوی کودکی اش می گوید

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اعتماد گل‌محمدی تشکر می‌کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم.

بازیکن جدید پرسپولیس از آرزوی کودکی اش می گوید

مهدی مهدی‌خانی پس از عقد قرارداد دو ساله با تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر با پرسپولیس قرارداد بستم و امیدوارم سال خوبی را سپری کرده و قهرمانی‌های متعددی در این تیم کسب و انتظارات را برآورده کنم.

وی در مورد اینکه سابقه کار با یحیی گل‌محمدی در شهر خودرو را دارد، تصریح کرد: جا دارد از گل‌محمدی بابت اعتمادش تشکر کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. من می‌دانم که پرسپولیس پُر هوادارترین تیم آسیاست و باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشته باشم تا بتوانم جواب اعتماد گل‌محمدی، هواداران و باشگاه را بدهم.

مهاجم جدید تیم پرسپولیس درباره اینکه انتظارات در پرسپولیس بالاست، عنوان کرد: می‌دانم ما ۴۰ تا ۵۰ میلیون هوادار داریم. این یعنی هر هفته این تعداد هوادار نگاه‌شان روی ماست و انتظار دارند بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. ضمن اینکه گل‌محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد.

مهدی‌خانی در پایان یادآور شد: خیلی خوشحالم به باشگاهی آمدم که از بچگی آرزوی آن را داشتم. نه تنها آرزو داشتم که روزی پیراهن پرسپولیس را بپوشم، بلکه به‌عنوان هوادار خیلی وقت‌ها به استادیوم می‌رفتم و این تیم را تشویق می‌کردم. از هواداران می‌خواهم ما را حمایت کنند تا به امید خدا قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم و برای پنجمین سال نیز قهرمان ایران شویم.

 

ارسال نظر