حمایت پیشکسوت پرسپولیس از شجاع

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس 4 سال نان اتحادش را خورد و اگر این همدلی حفظ و از همین بازیکنان حمایت شود باز هم قهرمان خواهد شد.

حمایت پیشکسوت پرسپولیس از شجاع
آنچه دیگران می خوانند:

با اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای سرخپوشان گفت‌وگو کردیم. 

پرسپولیس دو امتیاز حساس را در ابتدای لیگ از دست داد؛ بازی با سایپا را چطور دیدید؟ 

به نظرم پرسپولیس نمایش خوبی داشت و موقعیت‌های خوب گلزنی به دست ‌آورد ولی هم گلر حریف چند توپ خیلی خوب را گرفت و هم بدشانسی باعث شد سه امتیاز از دست برود. به هر حال بازی اول همیشه به همین شکل است و تیم‌ها تا جا بیفتند کمی زمان می‌برد. شک نکنید پرسپولیس خیلی زود به روند خوب خودش برمی‌گردد و این دیدار را جبران می‌کند. 

جدایی نفرات کلیدی و البته محرومیت آل‌کثیر چقدر می‌تواند تأثیرگذار باشد؟ 

خب این بازیکنان بسیار باکیفیت بودند و قطعاً می‌توانستند به تیم کمک کنند ولی به نظرم پرسپولیس همین حالا هم بازیکنان خوبی دارد و می‌تواند امیدوار باشد. نمی‌دانم چرا خیلی‌ها به شجاع بابت جدایی‌اش ایراد می‌گیرند در حالی که او کاملاً حق داشت که جدا شود. شجاع نهایتاً بتواند دو، سه سال دیگر در سطح اول بازی کند و حق دارد به فکر آینده‌اش باشد. من بعد از این همه سال بازی کردن بیمه نیستم و هیچ کس ما را بیمه نکرده است. کلی هم مشکلات در زندگی‌مان داریم؛ شجاع هم سرنوشت من و امثال من را دیده و تصمیم گرفت جدا شود. به نظرم هیچ کس حق ندارد به شجاع توهین کند چون او کار حرفه‌ای انجام داد. 

ولی هواداران بیشتر از نحوه جدایی شجاع ناراحت هستند! 

برای نحوه جدایی و فسخ کردن باید یقه مدیرانی را گرفت که این‌طوری با بازیکن قرارداد می‌بندند و کلی بند و آپشن می‌گذارند. وقتی یک مشت دلال برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس تصمیم بگیرند آخرش همین می‌شود. خیلی از این بازیکنان را تا قبل از آمدن به پرسپولیس بقال سر کوچه‌شان هم نمی‌شناخت ولی حالا برای پرسپولیس آپشن می‌گذارند! من نمی‌فهمم این مسائل یعنی چی. مهاجم وظیفه گلزنی دارد و گلر هم وظیفه دارد گل نخورد، دیگر چرا باید به خاطر هر گل زده یا گل نخوردن پول اضافه بگیرند. ما در یک ‌سال هر دو جام را بردیم ولی هزار تومان هم پاداش نگرفتیم ولی الان هر کسی می‌آید برای ما آپشن می‌گذارد. باز هم می‌گویم همه این مسائل از مدیریت ضعیف می‌آید. 

این پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را دارد؟ 

پرسپولیس 4 سال نان اتحادش را خورد و اگر این همدلی حفظ و از همین بازیکنان حمایت شود باز هم قهرمان خواهد شد. ضمن اینکه تیم ما پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد و بازیکنان اصلاً نباید به این فکر کنند که قهرمانی در آسیا آرزوی محال است. ان‌شاءا...‌ با حمایت هواداران و تلاش کادر فنی و بچه‌ها به زودی تنها خط تیره جلوی نام پرسپولیس که مربوط به قهرمانی آسیاست پاک خواهد شد.

 

منبع: خبر ورزشی
آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه