ادای دین سیاوش طهمورث به آخرین نقش آفرینی سیروس گرجستانی

پخش آخرین نقش آفرینی زنده یاد سیروس گرجستانی دیشب در سریال شرم روی آنتن شبکه سه رفت.

ادای دین سیاوش طهمورث به آخرین نقش آفرینی سیروس گرجستانی
آنچه دیگران می خوانند:

آخرین هنرنمایی زنده یاد سیروس گرجستانی در دنیای بازیگری دیشب از شبکه سه سیما پخش شد.

مرحوم سیروس گرجستانی که مشغول بازی در سریال «شرم» بود در اواسط کار بر اثر حمله قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد تا آخرین نقش آفرینی‌اش در عرصه بازیگری در این سریال رقم بخورد. این بازیگر امشب و در قسمت ششم سریال برای آخرین بار از قاب سریال «شرم» روی آنتن رفت و سیاوش طهمورث از این قسمت جایگزین وی برای ادامه نقش عزیز آقا در سریال شد.

 

ادای دین سیاوش طهمورث به آخرین نقش آفرینی سیروس گرجستانی +فیلم

در بخشی از سریال سیاوش طهمورث در گفتگویی کوتاه درباره این جایگزینی  به مخاطبان سریال شرم گفت:امیدوارم حال شما خوب باشد، متاسفانه  جلوی خیلی از چیز‌ها را نمی‌توانیم بگیریم. صبح که چشم ات را باز می‌کنی به فکر این هستی که امروز به چه کسی می‌خواهی تسلیت بگویی مدام در حال تسلیت گفتن هستیم، این روزها واژه تسلیت معنی اش را از دست داده است و ما متاسفانه دچار این تسلیت گفتن‌ها شده ایم.

وی ادامه داد: یکی از دوستان من در سریال شرم بازی می‌کرد، هنرمند خوب ما آقای سیروس گرجستانی بدون خداحافظی رفت. ما را متاسف کرد. بعد از این اتفاق دوستان مانده بودند که گرجستانی رفت، اما فرد دیگری هم با خودش می‌برد.

ادای دین سیاوش طهمورث به آخرین نقش آفرینی سیروس گرجستانی +فیلم

طهمورث اظهار کرد: آن دیگری نقشی به اسم عزیز آقا بود که بدون سیروس مانده بود.دوستان به من گفتند که بیا و این عزیز آقا را زنده کن یکبار دیگر عزیز آقا را بلند کن و یکبار دیگر عزیز آقا سرپا شود.من دلم نمی‌آمد به هر حال مجبورشدم بیام وعزیز آقارا به یادهنرمندمان  زنده کنم.امیدوارم من را جای عزیز آقا بپذیرید.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر