باید برای سرمایه‌های خوابیده در سینما فکر کرد

پروانه مرزبان با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه‌های خوابیده در سینما،گفت: مردم بیش از هر زمان دیگری به تفریح نیاز دارند.

باید برای سرمایه‌های خوابیده در سینما فکر کرد
آنچه دیگران می خوانند:

پروانه مرزبان تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه مردم بیش از هر زمان دیگری نیاز به تفریح دارند، گفت: مردم ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به تفریح دارند که یکی از اساسی‌ترین آن‌ها دیدن فیلم و سینما رفتن است که در شرایط فعلی تعطیل شده.‌ای کاش شرایطی فراهم می‌شد تا بتوانند از این مقوله بهترین بهره برداری را داشته باشند و حداقل برای چند ساعت از ناراحتی و مشکلات دور بمانند.

وی درباره تولید فیلم در شرایط فعلی، بیان کرد: پیشنهاد نمی‌کنم فیلم ساخته شود، چون احتمال ابتلا به کرونا و خطرات ناشی از آن زیاد است، ولی حداقل از افرادی که نیاز واقعی دارند و بیکار هستند، حمایت شود.

تهیه‌کننده «مرده خور» درباره حمایت از سرمایه‌های خوابیده در سینما، اظهار کرد: باید به حال فیلم‌هایی که قبلاً ساخته شده و سرمایه‌ای که خوابیده هم فکری کرد، چون بالاخره باید برگشت داشته باشند. وقتی این سرمایه‌ها از بین بروند دیگر نمی‌توان ادامه راه داد. از همه مهمتر با کمی تفکر و تأمل می‌توان فهمید در نبود و یا سوخت سرمایه افراد زیادی بیکار می‌شوند که در نهایت به کلیت سینما لطمه وارد می‌شود.

مرزبان در پایان عنوان کرد: همه ما می‌دانیم در شرایط اقتصادی کنونی پیدا کردن سرمایه برای تولید یک فیلم مشکلات خاص خودش را دارد پس فیلم‌های ساخته شده و در نوبت اکران مانده، نیاز به حمایت ویژه دارند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه