تغییر چهره جنجالی الناز شاکردوست +تصاویر لورفته

به تازگی عکسی از الناز شاکردوست با چهره جدید در فضای مجازی منتشر شده است.

تغییر چهره جنجالی الناز شاکردوست +تصاویر لورفته
آنچه دیگران می خوانند:

به تازگی عکسی ازالناز شاکردوست با موهای قرمز در فضای مجازی منتشر شده است.الناز شاکردوست هنرپیشه زن ایرانی ۷ تیر ماه سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شده است. الناز شاکردوست تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. الناز شاکردوست نقش های بسیاری را بازی کرده است. الناز شاکردوست از سال ۱۳۸۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه، تی تی و شبی که ماه کامل شد را در کارنامه هنری خود دارد. 

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

عکس جدید الناز شاکردوست

 الناز شاکردوست

تحصیلات الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در ۷ تیرماه سال ۱۳۶۳ در محله پاسداران تهران متولدشد. او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد.

و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد.

الناز شاکردوست در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت .و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

الناز فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است.پدر وی تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است. الناز علاقه بسیار عجیبی به مادرش دارد.

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

از اتفاقات مهم زندگی الناز شاکردوست می توان به سفر زیارت خانه خدا اشاره کرد که مادرش به جای وی در سال ۱۳۹۰ به این سفر معنوی رفت.

شاکردوست با فیلم های عروس فراری سال ۸۴، قاعده بازی سال ۸۶، اتوبوس شب سال ۸۵، کیش و مات در سال ۸۸، دو خواهر، دل خون و … به سوپر استار سینما تبدیل شد.

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

الناز در بین خوانندگان پاپ رضا صادقی و در میان بازیگران زن بازی گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی، از بین بازیگران مرد مرحوم منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست را می پسندد. همچنین وی به بازی فوتبال علاقه فراوانی دارد و از طرفداران پرسپولیس است.

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

 بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

الناز شاکردوستالناز شاکردوست

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه