به همت سپاه انجام شد؛

تشکیل «قرارگاه ۱۷ ربیع» برای کنترل قیمت‌ها

فرمانده کل سپاه گفت: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری درباره کنترل قیمت‌ها و کمک بسیج در این راستا، قرارگاه «هفدهم ربیع» با حضور دستگاه‌های اجرایی و نظارتی تشکیل شد.

تشکیل «قرارگاه ۱۷ ربیع» برای کنترل قیمت‌ها
آنچه دیگران می خوانند:

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه نشست هماهنگی و هم‌افزایی ظرفیت‌های سپاه و بسیج و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی برای کنترل قیمت‌ها و مبارزه با گران‌فروشی‌ها و لبیک به منویات مقام معظم رهبری، که شب گذشته برگزار شد، اظهار کرد: این قرارگاه با حضور وزرای جهاد کشاورزی، صمت، دادگستری و دادستان کل کشور و همه دستگاه‌های نظارتی و امنیتی که در این مسأله درگیر هستند، تشکیل شد.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: در این جلسه نحوه و سازوکار مشارکت همه نهاد‌ها برای کنترل زودهنگام و مؤثر قیمت‌هایی که بی‌رویه بالا رفته است را مورد بررسی قرار دادیم، تا اقدامات لازم آغاز شود.

وی تصریح کرد: مباحث بسیار خوبی در این جلسه رد و بدل و تصمیماتی از جمله تشکیل قرارگاه‌های عملیاتی مورد نیاز در وزارتخانه‌های صمت و جهاد کشاورزی هم گرفته شد.

فرمانده کل سپاه افزود: به فضل الهی و یاری امام زمان (عج) از همین فردا، تمامی تصمیمات عملیاتی می‌شود. در این جلسه مقرر شد بین وزارت صمت و وزارت جهادکشاورزی و بسیج تعامل و هماهنگی نزدیکی برقرار شود؛ در واقع بسیج نقش خودش را در نظارت و بازرسی و در خصوص عرضه مستقیم کالا به مردم تعریف و بر عهده خواهد گرفت.

سرلشکر سلامی گفت: سپاه ظرفیت‌های متنوعی در اختیار دارد که در این موضوع برای کمک به این دو وزارتخانه، این ظرفیت‌ها را بسیج خواهد کرد تا کار به خوبی پیش برود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر