۷ وزیر روحانی به مجلس می‌روند

وزیران صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش، نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور، هفته آینده برای پاسخ به سوالات نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، به بهارستان می‌روند.

۷ وزیر روحانی به مجلس می‌روند
آنچه دیگران می خوانند:
بر اساس برنامه هفتگی اعلام شده مجلس شورای اسلامی، در هفته پیش رو وزیران صنعت، معدن و تجارت، آموزش و پرورش، نیرو، نفت، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور، هفته آینده برای بررسی مسائل حوزه‌های اختصاصی وزارتخانه‌های تحت مدیریت و پاسخ به سوالات نمایندگان عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، به بهارستان می‌روند.

بر این اساس، «علیرضا رزم‌حسینی» وزیر صنعت، معدن و تجارت، هفته آینده برای بررسی وضعیت قیمت و عرضه و توزیع مصالح ساختمانی به «کمیسیون عمران» مجلس می‌رود.

«کمیسیون آموزش، تحقیقات‌وفناوری» مجلس از «محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوال ۱۱ نماینده عضو کمیسیون دعوت کرده است که وزیر روز سه شنبه ۲۷ آبان برای پاسخ به نمایندگان کمیسیون به مجلس می‌رود.

همچنین سه‌شنبه هفته آینده «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت برای پاسخ به سوال ۴ نماینده و «رضا اردکانیان» وزیر نیرو برای پاسخ به سوال ۲ نماینده به «کمیسیون اجتماعی» مجلس می‌روند.

پانزده نماینده عضو «کمیسیون اقتصادی» مجلس با طرح سوال از «فرهاد دژپسند» با حضور در این کمیسیون دعوت کرده اند، که وزیر امور اقتصادی و دارایی، بعداز ظهر سه‌شنبه (۲۷ آبان) برای پاسخگویی به این نمایندگان، به مجلس می‌رود.

حجت‌الاسلام «سیدمحمودعلوی» وزیر اطلاعات نیز برای پاسخگویی به سوالات ۴عضو کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس و سوال مشترک ۷ نماینده مجلس به این کمیسیون دعوت شده است که وی روز سه شنبه برای پاسخ به سوالات نمایندگان به مجلس می‌رود.

«عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور هم از دیگر اعضای کابینه دولت است که روز سه‌شنبه به مجلس می‌رود، وی برای پاسخ به سوالات ۱۰ نماینده به کمیسیون امور داخلی و شورا‌ها دعوت شده است.

همچنین وزیر و معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت روز دوشنبه هفته بعد قرار است در نشست «کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی» که با حضور دیوان محاسبات کشور، مرکز پژوهش‌های مجلس و اتاق‌های ایران، تعاون و اصناف برای بررسی چالش‌ها و راهکار‌های جهش تولید در صنایع و معادن برگزار می‌شود، شرکت کند.

همچنین اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس روز سه‌شنبه هفته بعد با وزیر و معاونان وزارت صمت در محل این وزارتخانه نشست مشترک خواهند داشت.
 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر