طرح رتبه‌بندی معلمان

آغاز طرح رتبه‌بندی معلمان پیش از آغاز سال جدید

نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس با تمام توان از فرهنگیان در راستای احقاق مطالبات به حق خود حمایت خواهد کرد، افزود: رتبه‌بندی معلمان نیز پیش از آغاز سال جدید اجرا خواهد شد.

آغاز طرح رتبه‌بندی معلمان پیش از آغاز سال جدید

محسن علیزاده، نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی امروز، ۲۳ بهمن در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با اشاره به اهمیت توجه به آموزش و پرورش گفت: از ظرفیت همه کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس شورای اسلامی برای کمک به آموزش و پرورش بهره خواهیم گرفت.

وی با تأکید بر اینکه مجلس با تمام توان از فرهنگیان در راستای احقاق مطالبات به حق خود حمایت خواهد کرد، افزود: رتبه‌بندی معلمان نیز پیش از آغاز سال جدید اجرا خواهد شد.

علیزاده تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش  ۱۵ هزار میلیارد تومانی اعتبار رتبه‌بندی معلمان دغدغه‌مندی خود برای اجرای با کیفیت این طرح را نشان دادند.

نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید رکن اساسی توسعه و پیشرفت کشور باشد، گفت: باید با توجه و تمرکز بر سیستم تعلیم و تربیت به فکر تربیت مطلوب نسل آینده باشیم.

انتهای پیام

 

ارسال نظر