سردار کریمی خبر داد؛

کشف شکلات‌های حاوی روانگردان/ ۳ قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا به تشریح راهبرد‌های این پلیس پرداخت و از کشف شکلات‌های حاوی روانگردان خبر داد.

کشف شکلات‌های حاوی روانگردان/ ۳ قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند

سردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در نشست خبری و در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بر روح و بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می‌فرستیم و یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهدای حریم نظم و امنیت و مدافعان حرم و شهیدان مظلوم نیروی انتظامی را گرامی می‌داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی" آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی با تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) افزود: ۱۳ آبان ماه؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را نیز گرامی می‌داریم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در ادامه به تشریح راهبرد‌های این پلیس در مبارزه با مواد مخدر پرداخت و بیان کرد: تقویت، توسعه، تجهیز و استفاده فراگیر از امکانات اطلاعاتی-انتظامی برای شناسایی، تعقیب و انهدام شبکه‌ها و مقابله با عوامل اصلی داخلی و بین المللی مرتبط با مواد مخدر و روانگردان و پیش ساز‌ها جدی‌ترین راهبرد این پلیس است.

سردار کریمی ادامه داد: تقویت، تجهیز و توسعه یگان‌ها، همچنین مکانیزه کردن سامانه‌های کنترلی و تمرکز اطلاعات به منظور کنترل مرز‌ها و مبادی ورودی کشور و نیز مبارزه انقلابی، هوشمند، قاطع، دانش محور و فراگیر علیه تمام‌ها فعالیت‌ها و اقدام‌های غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر، روانگردان‌ها و پیش ساز‌های آن‌ها مبتنی بر اشراف اطلاعاتی و حرفه‌ای گرایی و همچنین کنترل به روز، شیوع و آسیب‌های ناشی از اعتیاد از دیگر اولویت‌های جدی ما است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه ضمن تشریح دستاورد‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، نتایج طرح مقابله با خرید و فروش مواد مخدر در فضای مجازی، از کشف شکلات‌هایی با جاسازی روانگردان‌های بسیار مخرب با تی، اچ، سی بالا خبر داد و گفت: در این رابطه ۳ نفر شناسایی و دستگیر شده‌اند که با استفاده از بستر‌های مجازی به عرضه این روانگردان‌ها در پوشش شکلات می‌پرداختند.

اخبار تکمیلی اعلام می‌شود.

 

گفتنی است؛ گمانه‌زنی‌ها مبنی بر معرفی فیلم‌های «خورشید» مجید مجیدی و «درخت گردو» محمدحسین مهدویان برای حضور در اسکار بیشتر از دیگر فیلم‌هاست؛ البته نباید از احتمال انتخاب یک گزینه دور از ذهن مانند سال پیش، غافل شد. سال گذشته فیلم «در جستجوی فریده» در حالی به آکادمی اسکار معرفی شد که هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد. 

مراسم اعطای جوایز اسکار سال ۲۰۲۱ که قرار بود در ماه فوریه برگزار شود، به علت شیوع ویروس کرونا، در ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۱۲ فروردین ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر