نقشه زن طمعکار برای تصاحب خانه میلیاردی پیرمرد

به‌گفته سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت، مجرمان دستگیر شده در قالب ۶۲باند فعالیت داشتند که شاخص‌ترین آنها ۲ باند آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه بود که تمامی اعضای این باند‌ها دستگیر شدند.

نقشه زن طمعکار برای تصاحب خانه میلیاردی پیرمرد

اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید پژو با عابر پیاده  در بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی و  فوت عابر پیاده  53 ساله بر اثر شدت جراحات وارده خبر داد.  

برخورد شدید پژو با عابر پیاده

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب ، سرهنگ " علی همه خانی" به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : در ساعت 16 بعد از ظهر دیروز در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی تصادف یکدستگاه سواری پژو  با عابر پیاده  در مسیر بزرگراه حکیم به شرق بعد از اشرفی اصفهانی بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 23  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند .   

سرهنگ همه خانی ادامه داد  : متاسفانه در اثر شدت ضربه وارده  این عابر پیاده 53 ساله مذکر در محل حادثه فوت کرده که برای این عابر بخاطر عبور غیر مجاز از بزرگراه سهم تقصیر و نیز راننده پژو هم بدلیل عدم توجه به جلو در این حادثه 50 درصد  مقصر شناخته شد .

این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان ها و بزرگراهها ننمایند و همیشه از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر  و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است و همچنین به رانندگان توصیه کرد همیشه و در همه حال به جلو توجه داشته باشند و از انجام حرکاتی که باعث پرت شدن حواس آنها از رانندگی گردد جدا خودداری نمایند .

وی در انتها اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.سرکرده نخستین باند زنی بود که به قصد تصاحب خانه میلیاردی یک پیرمرد نقشه آدم‌ربایی کشید. او مدتی قبل پس از آنکه با پیرمرد ثروتمند طرح دوستی ریخت قدم به خانه‌اش گذاشت و در فرصتی مناسب سند ملک او را که در حوالی نارمک بود، سرقت کرد. این زن بعد از سرقت با استفاده از مدارک جعلی، ملک 4واحدی پیرمرد تنها را به نام خود منتقل کرد. پس از آن نقشه آدم‌ربایی کشید تا بتواند این ملک را با خیال راحت بفروشد. او برای این کار چند آدم‌ربا اجیر کرد تا پیرمرد را بربایند و شرایط را برای فروش خانه او مهیا کنند. یکی از متهمانی که با دستور این زن اقدام به ربودن پیرمرد کرد می‌گوید: شب حادثه به همراه همدستانم وارد خانه پیرمرد شدیم. خودمان را مأمور معرفی کردیم. به بهانه اینکه پیرمرد در اداره پلیس پرونده دارد و باید برای ارائه توضیحات به آنجا بیاید، او را ربودیم و به یک کمپ ترک اعتیاد در اطراف تهران منتقل کردیم. در آنجا با این ادعا که پیرمرد معتاد است، وی را در کمپ زندانی کردیم تا بتوانیم خانه‌اش را بفروشیم.

او گفت: سرکرده باند به راحتی موفق شد ملک میلیاردی را بفروشد. اما پس از فروش، 4مستأجری که در آنجا سکونت داشتند به موضوع مشکوک شدند و پلیس را در جریان قرار دادند. به این ترتیب همه اعضای باند لو رفتیم و دستگیر شدیم. تحقیقات نشان می‌دهد که زن میانسال که سرکرده این باند بود، پیش از این ملک دیگری را هم با این شگرد به فروش رسانده است.

اعضای دومین باند دستگیر شده، تبهکارانی بودند که دست به سرقت مسلحانه زده و چند دستگاه ماینر را از کارگاهی به سرقت برده بودند. یکی از آنها که چوپان است می‌گوید که به پیشنهاد یکی از دوستانش از شهرستان به تهران آمده تا نقشه این سرقت را عملی کند. او و همدستانش پس از حمله به کارگاهی در تهران، با تهدید اسلحه دست و پای کارکنان را بسته و دستگاه‌های ماینر را سرقت کردند تا اینکه با شکایت شاکی و تحقیقات پلیس دستگیر شدند. با دستگیری اعضای این باند که یک زن نیز عضو آنها بود معلوم شد که آنها در یکی از شهرستان‌ها هم دست به سرقت مسلحانه از منزل و دامداری زده بودند.

 

ارسال نظر