سارق

سارقان مامور نما در مرزداران دستگیر شدند / آنها با چاقو خارجی ها را تهدید می کردند

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقان مامور نما در مرزداران خبر داد.

سارقان مامور نما در مرزداران دستگیر شدند / آنها با چاقو خارجی ها را تهدید می کردند

سرهنگ ضرغام آذان گفت: در پی افزایش سرقت از شهروندان به خصوص اتباع کشور‌های همسایه با عنوان مامور در سطح حوزه استحفاظی کلانتری ۱۳۹ مرزداران مراتب در دستو رکار عملیات کلانتری قرار گرفت.

    وی افزود: عوامل عملیات کلانتری به محل‌های سرقت در سطح حوزه استحفاظی مراجعه و در تحقیقات محلی و اخذ اظهارات مال باختگان مشخص شد خودرویی با سه نفر سرنشین ۳۰ الی ۴۵ ساله با مراجعه به شهروندان و ارائه کارت شناسایی جعلی و معرفی خود به عنوان مامور شهروندان را سوار بر خودرو کرده و با تهدید اشیاء قیمتی آنان را سرقت و متواری می‌شوند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: مشخصات ظاهری متهمان در اختیار گشت‌های انتظامی قرار داده شد تا اینکه روز گذشته تیمی از ماموران خودروی متهمان را شناسایی و مشاهده کردند که سرنشینان خودرو در حال گفتگو با تبعه خارجی هستند و تبعه را سوار بر خودروشان کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه در یک عملیات پلیسی و اجرای طرح مهار متهمان خودروی ماموران قلابی متوقف و هر ۳ سرنشین دستگیر شدند، افزود: در بازرسی بدنی از متهمان تعدادی کارت و حکم جعلی با عناوان مختلف و چند سلاح سرد و ۲ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

وی افزود: متهمان در کلانتری به ۸ فقره سرقت با همین شیوه اعتراف و با تکمیل پرونده ماموران قلابی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

ارسال نظر