اعدام آرمان

بازیگر معروف همه چیز را از اعدام آرمان گفت | فیلم صحبت های بازیگر

حرف های شنیدنی بازیگر معروف از اعدام آرمان

بازیگر معروف همه چیز را از اعدام آرمان گفت | فیلم صحبت های بازیگر

طبق بررسی‌ها شخصیت های مطرح کشوری و پیشکسوتان باشگاه استقلال به خانه خانواده شکور مراجعه کردند؛ اما تلاش‌هایشان برای جلب رضایت تاثیرگذار نبود.

نسیم خضری‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان گفت: خانواده شکور در طبقه بیستم یک برج زندگی می‌کردند و برای اینکه با آنها دیدار کنیم کار خیلی سختی داشتیم. چرا که تا آنها با «لابی من» برج هماهنگ نمی‌کردند اجازه ورود به داخل برج و خانه آنها را نداشتیم. به هر حال با سختی‌های فراوان  و در کنار شخصیت‌های ریش سفید و شناخته شده حوزه ورزش و سینما به آنها مراجعه کردیم؛ اما خانواده شکور راضی به رضایت نشدند. به جز مراجعه حضوری تماس تلفنی هم داشتیم، اما خانواده شکور رضایت ندادند.

واکنش سیدجواد هاشمی به اعدام آرمان

سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون در مراسم خاکسپاری آرمان عبدالعالی گفت: البته من برای خاکسپاری آرمان در اینجا حضور ندارم بلکه برای خاکسپاری مهربانی ، عاطفه ، ترس از مرگ و گذشت به اینجا آمدم.

بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه توضیح داد: می ترسم تو جامعه مدعی عاطفه ، مهربانی و گذشت که یکی از خصوصیات مهم این مردم است خدایی نکرده مرگ آرمان باعث مرگ گذشت شود.

هاشمی بیان کرد: با اینکه حق با خانواده غزاله است و 8 سال در غم برای دخترشان گریه کردند باور نمی کردم آرمان قصاص شود اما قطعا گذشت بهتر از قصاص بود فکر می کنم خانواده شکور هوشمندی به خرج ندادند.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون افزود: اسم خانواده با گذشت در تارک آسمان مثل ستاره تا ابد می درخشید اما چون گذشت صورت نگرفت به نظر من افکار عمومی بیشتر با گذشت همراه بوده است.

سید جواد هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم روح غزاله و آرمان شاد باشد و تسلیت  می گویم به 2 خانواده، مخصوصا به خانواده آرمان که 8 سال زجر کشیدند و فکر می کنم امکان داشت تا از آرمان گذشت کرد.یر حواشی بسیاری شد و شهرت او تماما منفی شد. سحر قریشی سابقه دوبار جدایی بعد از ازدواج و چندین رابطه که بعدها رسانه‌ای شد را دارد. حالا خبری حیرت آور از ارتباط سحر قریشی و حمید گودرزی و همچنین بارداری سحر قریشی منتشر شده است که همه را متعجب کرده است. به نظر می‌رسد سحر قریشی حالا پرده از این راز برداشته است و این رابطه را علنی کرده است در اداه بیشتر بخوانید.

 

ارسال نظر