مرگ وحشتناک جوان کرمانی در این صحنه دلخراش+فیلم

حرکات نمایشی با پراید جوان بیچاره را روانه مرگ کرد.

مرگ وحشتناک جوان کرمانی در این صحنه دلخراش+فیلم

گلایه بعدی به مسئولان مربوطه مانند دستگاه قضایی یا پلیس است که حداقل در جریان برگزاری این قبیل مسابقات نوجوانان و جوانان باشند تا اگر هم اتفاق یا حادثه ای رخ داد بتوانند بلافاصله وارد عمل شده و مانع از مرگ شوند.

به هر حال دوران نوجوانی دوران طوفان و فشار روحی است که باید طی شود و تخلیه هیجانات یکی از مهم ترین مسائلی است که به آن توجه نمی شود امید است با فرهنگ سازی در زمینه کنترل هیجانات بتوان کمتر شاهد اتفاقات مرگبار بود.

مرگ جنجالی جوان کرمانی در پیست رالی

مرگ یک جوان عصر جمعه پیست مسجد صاحب الزمان کرمان شاهد یک حادثه تلخی بود.

به گزارش رکنا، بر این اساس، عده ای از جوانان که برای تفریح در پیست مسجد صاحب الزمان کرمان گرد هم آمده بودند، با خودرو اقدام به انجام حرکات نمایشی کردند.

در همین حین چند جوان که در یک خودروی پراید حاضر بودند اقدام به انجام حرکات نمایشی کردند که این اقدام منجر به واژگونی خودرو و مرگ تلخ یکی از جوانان شد.

رییس اورژانس کرمان از واژگونی خودروی پراید و کشته شدن یک جوان در پیست ماشین سواری کرمان خبر داد.

دکتر "سیدمحمد صابری"  در توضیح این حادثه گفت: در ساعت ۱۵ و ۳۶ دقیقه امروز ۲۸ آبان ماه در پیست ماشین سواری در مسجد صاحب الزمان (عج) کرمان یک خودروی پراید به دلیل دستی کشیدن چپ می شود.

وی از فوت یکی از سرنشینان این خودرو خبر داد و اظهار کرد: فوتی آقایی ۲۰ ساله است که در زمان رسیدن آمبولانس علائم حیاتی نداشته و cpr ناموفق بوده است.

صابری گفت:  بقیه سرنشینان خودرو متواری شده اند.

 

ارسال نظر