هلیا دختر قمه کش | هلیا

پلنگ شدن هلیا دختر قمه کش بعد از عمل زیبایی اش | عکس

هلیا دختر قمه کش به تازگی این عمل زیبایی را انجام داد و به کل چهره خود را عوض کرد .

پلنگ شدن هلیا دختر قمه کش بعد از عمل زیبایی اش | عکس

 هلیا دختر دهه هشتادی مشهور به هلیا قمه کش که به نظر نمی رسد به سن قانونی رسیده باشد در کمال تعجب عمل زیبایی بینی انجام داد !آنقدر کاربران در لایو ها و کامنت ها به چهره هلیا گیر دادند که ظاهرا در او تاثیر گذاشته و باعث شده که او عمل زیبایی بینی انجام دهد. او مدتی قبل اعلام کرده بود که در حال درس خواندن برای پزشک شدن است که حاشیه های زیادی این صحبت او به همراه داشت.

اما سوال اصلی این است که چرا جوانان ما باید به این سمت و سو کشیده شوند و هر لحظه بخواهند از راهی برای بیشتر دیده شدن استفاده کنند؟ ماجرای قمه کشی این دختر علاوه بر جنبه اجتماعی درگیر جنبه ای فرهنگی است که باز هم به نوع تربیت خانواده ها و محیط پیرامون جوانان ما بر می گردد.

همانطور که خیلی از اتفاقات اینستاگرام مقلد دارد داستان دعوای هلیا هم الگوی برخی جوانان شد. جالب است بدانید که بعد از ماجرای قمه کشیدن هلیا دختران زیادی با انتشار فیلم قمه و چاقو از خودشان سعی بر معروف شدن کردند که آنچنان موفق نشدند ولی جالب است که برای شهرت دست به چنین کار خطرناکی زدند بدون آنکه بترسند چه عواقب قانونی ممکن است در انتظار آنها باشد. هلیا در چند موزیک ویدیو دیده شده و به نظر می رسد دوست دارد بلاگر اینستاگرامی شود. اگر هلیا با همین رشد فالوور پیش برود بعید نیست چند مدت آینده به یکی از سلبریتی های اینستاگرامی تبدیل شود. شاید بگویید مسخره است که دختری با قمه کشیدن مشهور شود و تبدیل به یک سلبریتی اینستاگرامی شود.

 

ارسال نظر