رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور فاتب مطرح کرد؛

چاله‌های خطرناک عامل واژگونی موتورسواران و خرابی خودرو‌ها

سرهنگ زینی وند، وجود چاله‌های خطرناک در سطح معابر شهر تهران را عامل واژگونی موتورسواران و خرابی خودروها دانست.

چاله‌های خطرناک عامل واژگونی موتورسواران و خرابی خودرو‌ها

 سرهنگ مصطفی زینی وند رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: چاله‌های ایجاد شده در برخی معابر و بزرگراه‌ها بسیار خطرناک هستند و می‌توانند باعث بروز واژگونی موتورسیکلت سواران و خرابی خودرو‌ها شوند.

وی افزود: افتادن ناگهانی خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها داخل چاله‌های پیش روی رانندگان یکی از مواردی است که باعث بروز واژگونی موتورسواران و خرابی خودرو‌ها در معابر به ویژه معابر بزرگراهی می‌شود.

سرهنگ زینی وند گفت: این چاله‌ها در برخی معابر وجود دارند و به حال خود رها شده‌اند و موتورسواران به محض اینکه خود را در مواجهه با این چاله‌ها می‌بینند و درون آن قرار می‌گیرند دیگر کنترلی روی وسیله خود نداشته و بلافاصله واژگون می‌شوند که باعث صدمات به راکبین موتورسیکلت می‌شود.

وی گفت: وجود این چاله‌ها بسیار خطرناک است و به محض اولین بارش پر شده و قابل رویت نیستند و یا رفتن خودرو‌ها و موتور‌ها داخل آن‌ها باعث بروز حادثه می‌شود که باید توسط پیمانکاران حتما ایمن سازی‌های لازم صورت پذیرد و سریعا پر شوند.

به گفته سرهنگ زینی وند بزرگراه آزادگان یکی از معابری است که دارای بیشترین چاله‌ها و حفره‌ها است که با توجه به مهم و شریانی بودن این بزرگراه باید حتما نسبت به رفع این اختلاف سطح‌ها اقدام شود.

سرهنگ زینی وند گفت: با هماهنگی‌ها و همکاری‌های خوبی که توسط اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور فاتب با مسئولان شهری در خصوص اصلاحات هندسی و برطرف شدن این چاله‌ها صورت می‌گیرد این موارد در اسرع وقت پیگیری و رفع می‌شود تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

وی افزود: عکس چاله‌ای که در تصویر است در محدوده بزرگراه یاسینی به جنوب قبل از باقری لاین سرعت بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته، تعمیر و لکه گیری شد.


 

ارسال نظر