تذکر پلیس به ۱۵۶ هزار وسیله نقلیه در ۴۸ ساعت گذشته/ ۵ هزار خودرو جریمه کرونایی شدند

رئیس پلیس راهور ناجا درباره جزئیات برخورد با رانندگان متخلف محدودیت‌های کرونایی توضیحاتی داد.

تذکر پلیس به ۱۵۶ هزار وسیله نقلیه در ۴۸ ساعت گذشته/ ۵ هزار خودرو جریمه کرونایی شدند

سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا با حضور در عوارضی آزادراه تهران-شمال درباره آخرین وضعیت اعمال محدودیت‌های کرونایی جدید اظهار کرد: بعد از ابلاغ ستادملی مقابله با کرونا در اول آذرماه، همکاران ما در هزار و ۸۸۱ نقطه در ورودی و خروجی شهر‌ها مستقر شدند.

وی ادامه داد: من باید از ملت فهیم ایران تشکر کنم، زیرا ما در تمامی محور‌ها شاهد کاهش تردد بودیم و خوشبختانه تمامی مردم همکاری می‌کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در ۴۸ ساعت گذشته به حدود ۱۵۶ هزار وسیله نقلیه تذکر دادیم که ۱۱۰ هزار مورد تمکین کردند و ۵ هزار خودرو هم جریمه شدند.

سردار هادیانفر بیان کرد: نیروی انتظامی با تمام ظرفیت خود انجام وظیفه می‌کند، همچنین دوربین‌های پلیس از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح فعال هستند و اعمال قانون می‌کنند.

وی تاکید کرد: تاکنون گزارشی از تنش بین رانندگان و پلیس به ما واصل نشده است و همکاری‌ها ادامه دارد، در استان‌هایی همچون خراسان رضوی و اصفهان هم مردم محدودیت‌های کرونایی را رعایت کرده‌اند، البته اصفهان کمترین میزان تردد را داشته است.

سردار هادیانفر ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم که در کنار کادر سلامت جلوی شیوع کرونا را بگیریم و با پیامک‌های اخطار رانندگان را ملزم به رعایت کنیم.

 

ارسال نظر