بیشتر آمریکایی‌ها از نامزدی ترامپ برای انتخابات آتی حمایت نمی‌کنند

بر اساس یک نظرسنجی جدید، تنها کمتر از نیمی از رای‌دهندگان از نامزدی دوباره ترامپ برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ حمایت کردند.

بیشتر آمریکایی‌ها از نامزدی ترامپ برای انتخابات آتی حمایت نمی‌کنند
آنچه دیگران می خوانند:

طبق نظرسنجی جدید هیل-هریس ایکس، تنها کمتر از نیمی از رای دهندگان از نامزد شدن دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ حمایت کرده‌اند.

۴۷ درصد رای دهندگان ثبت نام شده در نظرسنجی ۱۷ تا ۱۹ نوامبر اظهار کردند که آن‌ها از ایده نامزدی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کنند این در حالی است که بیشتر رای دهندگان با این ایده مخالف هستند.

بر اساس این نظرسنجی بیشتر جمهوری‌خواهان یعنی ۷۵ درصد رای دهندگان، از تلاش دوباره ترامپ برای ورود به کاخ سفید در انتخابت آتی حمایت می‌کنند و به همین میزان هم دموکرات‌ها با حضور دوباره ترامپ در رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۲۴ مخالف هستند و به طور کلی ۵۳ درصد از افراد بی‌طرف هم مخالف نامزدی ترامپ در چهار سال آینده هستند.

این بررسی به دنبال گزارش‌های منتشر شده مبنی بر شکایات و پیگیری‌های ترامپ و ستادش در مورد نتیجه انتخابات انجام شده است. او هنوز شکست در انتخابات ۲۰۲۰ را نپذیرفته است.

نظرسنجی هیل-هریس ایکس از ۱۷ تا ۱۹ نوامبر به صورت آنلاین و در میان ۱۸۷۳ رای دهنده ثبت شده، انجام شده است. حاشیه خطای آن منفی یا منفی ۲.۲۶ واحد درصد است.

نظرسنجی هیل

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه