کاهش تنش روغن در هفته آینده؛ توزیع روغن در تعطیلات پیش رو انجام می‌شود

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی روغن نباتی گفت: کارخانه‌های روغن نباتی و دفاتر مرکزی در تعطیلات پیش رو باز هستند.

کاهش تنش روغن در هفته آینده؛ توزیع روغن در تعطیلات پیش رو انجام می‌شود

ابوالحسن خلیلی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی روغن نباتیگفت‌: با اشاره به اینکه طی تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی پیش رو توزیع روغن انجام می‌شود، اظهار کرد: با توجه به حساسیت تولید این کالای اساسی، کارخانه‌های روغن نباتی و دفاتر مرکزی در تعطیلات پیش رو باز هستند و در حال حاضر هم فعالیتشان در حال انجام است.

افزایش قیمت روغن حلب در راه است

او با اشاره به اینکه توزیع این کالای اساسی در حال انجام است، افزود: با توجه به افزایش قیمت ورق، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، نرخ جدید روغن حلب را در هفته پیش رو اعلام می‌کند.

خلیلی ادامه داد: از روز شنبه، حجم توزیع روغن نیمه جامد در احجام خانوار افزایش و سطح تقاضا برای خرید کاهش می‌یابد.

نرخ ۱۵۰ هزار تومانی روغن حلب قابل قبول نیست

این مقام مسئول با بیان اینکه قیمت ۱۵۰ هزار تومانی روغن حلب قابل قبول نیست، گفت: سازمان حمایت افزایش حداقلی را به سبب گرانی قیمت حلب در نرخ جدید اعمال می‌کند، قیمت ۱۵۰ هزار تومانی روغن حلب نرخ آزاد است و سازمان حمایت ۷ تا ۱۰ درصد به نرخ ۵۰ هزار تومانی روغن حلب درج شده بر روی کالا اضافه می‌کند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی روغن‌نباتی از کاهش تنش بازار روغن در هفته آینده خبر داد و گفت: از ابتدای هفته آینده با افزایش حجم توزیع، این اطمینان را به مردم می‌دهم که اخبار منتشر شده پیرامون روغن واقعیت دارد و بازار به آرامش می‌رسد.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: طی هفته‌های اخیر افزایش ۳ برابری تقاضا، نظم تامین و توزیع روغن را دچار چالش کرد که با ازدیاد حجم توزیع از ابتدای هفته آینده، نگرانی‌ها رفع می‌شود.

 

ارسال نظر