این دختر ۱۱ ساله یواشکی زایمان کرد+چند عکس

نوجوان ۱۱ ساله به طور پنهانی زایمان کرد ماجرا از چه قرار است؟

این دختر ۱۱ ساله یواشکی زایمان کرد+چند عکس

داستان غم انگیز مادران کم سن و سال، داستان جدیدی نیست و درطول تاریخ بارها و بارها شاهد آن بوده ایم و اخبار گوناگون مرتبط با آن را شنیده ایم و حالا در این بخش از گوناگون نمناک کمی درباره ماجرای دختر 11 ساله ای خواهیم گفت که در سن 10 سالگی باردار و 11 سالگی مادر شد.

" تریسا " مادر جوانی است اهل بریتانیا که تصاویرش در کنار اخبار داغ مربوط به بارداری اش خیلی سریع و مثل یک ویروس فضای مجازی را تصرف کرد. در مورد جزئیات بارداری عجیب او حرف زیادی گفته نشد و او سعی کرد با سکوتش تمام سوالات مرتبط به این مسئله را بدون جواب بگذارد.

اما فعالان اجتماعی به طور جدی پیگیر ریشه ی این مسئله بودند ولی در نهایت به جایی نرسیدند. گفته می شود خانواده اش از بارداری او بی اطلاع بودند و او این مسئله را از آنها پنهان می کرد و به بهانه های مختلف تلاش کرد تا حتی از خانه ای که والدینش زندگی میکنند دور بماند تا اینکه در نهایت در خفا نوزادش را بدنیا آورد.

زایمان دختر ۱۱ ساله

پس از تولد نوزاد، پزشکان اطلاع دادند که حال مادر و نوزاد خوب است اما سن پایین مادر خطرات جدی میتوانست برای او داشته باشد که خوشبختانه پیش نیامد. این اولین مادر کم سن و سال در دنیا نیست ولی طبق آمار کم سن ترین مادر کشور بریتانیاست که مدتی است زندگی اش را صرف مراقبت از فرزند خود کرده.

بی توجهی برخی والدین به مسائل فرزندانشان بخصوص در سنین نوجوانی ریشه ی اصلی چنین مشکلاتی است که به سادگی مسیر زندگی هر فردی را دچار دگرگونی می کند.

 

ارسال نظر