برنامه اجرایی 7 هزار صفحه ای رئیسی به روسای 200 دانشگاه کشور ارسال شد

جنبش مرکزی جوانان انقلابی آیت الله رئیسی، برنامه اجرایی 7هزار صفحه ای ایشان را به روسای 200 دانشگاه کشور ارسال کرد.

برنامه اجرایی 7 هزار صفحه ای رئیسی به روسای 200 دانشگاه کشور ارسال شد

سیدحسین جعفری مسئول جنبش مرکزی جوانان انقلابی آیت الله رئیسی در همین زمینه اظهار داشت:‌ این برنامه‌ برای روسای 200 دانشگاه ارسال شده و قرار است نظرات اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌ها و اساتید درباره این برنامه‌ها به این ستاد ارسال شود.

جعفری دبیرکل شورای عالی جوانان انقلابی کشور ادامه داد: از ماه‌ها قبل 80 نفر از اساتید جوان دانشگاهی در6 حوزه راهبردی، برنامه های تخصصی و اجرایی را با توجه به دغدغه های معیشتی مردم و با تکیه بر جهش تولید، تهیه و تدوین نموده اند تا در اختیار آیت الله رئیسی نامزد اصلح و مطلوب قرار دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدف از ارسال این برنامه ها به روسای دانشگاه ها، بهره مندی از نظرات، انتقادات و پیشنهادات اعضای هئیت علمی دانشگاه ها به منظور غنا و کارآمدی بیشتر برنامه‌های اجرایی آیت الله رئیسی برای اداره کشور می باشد.

 

بسم تعالی

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم دانشگاه

باسلام و تحیت

امروزه پیچیدگی و مخاطره پذیری فرآیندهای اداره امور کشور، دولت مردان را بر آن داشته است تا به منظور نیل به بهره وری و کارآمدی از تمامی توان و تجربه علمی و تخصصی فرهیختگان و کارشناسان کشور در تمامی سطوح سیاست گذاری، برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی مدد جویند.

از این رو نیروی انسانی برخوردار از سلامت، متخصص و اندیشمند یکی از بی بدیل ترین و گرانمایه ترین سرمایه های هر کشور را شامل می‌شود لذا خداوند متعال را سپاسگزاریم که کشور ما اکنون یکی از غنی‌ترین کشورهای جهان در زمینه برخورداری از کارشناسان و

متخصصان سالم و متعهد است که قادرند با شکوه ترین حماسه‌ها را در عرصه های سیاسی و اقتصادی بیافریند و ثمرات شجره طیبه انقلاب اسلامی را بیش از پیش دلپذیر و گوارا سازند.

لذا به مصداق حدیث نورانی امام حسن(ع): " ما تَشاوَرَ قَومٌ إلاّ هُدُوا إلى رُشدِهِم " هیچ قومى با یکدیگر مشورت نکردند مگر آن که به راه پیشرفت خود رهنمون شدند.

بدینوسیله از جنابعالی و تمامی صاحبان علم و اندیشه آن پایگاه علمی با افتخار دعوت می‌نماییم تا با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بر غنا و کارآمدی بیشتر برنامه‌های اجرایی آیت الله رئیسی که برای اداره کشور با 80 کارشناس زبده در 7 هزار صفحه تهیه و تدوین گردیده است، بیافزایید.

 

ارسال نظر