وضعیت آب و هوا در ۲۴ آبان ماه/بارش باران در شرق و جنوب شرق کشور

امروز بارش باران در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان ادامه خواهد داشت و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

وضعیت آب و هوا در ۲۴ آبان ماه/بارش باران در شرق و جنوب شرق کشور
آنچه دیگران می خوانند:

 براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز بارش باران در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان ادامه خواهد داشت و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

از یکشنبه موج بارشی دیگری وارد کشور می‌شود که جنوب غرب کشور شامل استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دوشنبه این سامانه تقویت شده و در جنوب غرب و غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد و نیز در برخی از نقاط غرب سواحل خزر و شمال غرب سبب ریزش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد می‌شود.

سه شنبه در شمال غرب و سواحل غربی و مرکزی خزر، استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز، بارش باران، گاهی رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقتی و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف خواهد داد.

چهارشنبه برای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و شمال آذربایجان شرقی و باد باران و برای استان‌های گلستان، خراسان شمالی و آذربایجان غربی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه