ارائه خدمات پزشکی آنلاین به بازنشستگان+ جزئیات

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره جزئیات ارائه خدمات پزشکی آنلاین به بازنشستگان، توضیحاتی داد.

 ارائه خدمات پزشکی آنلاین به بازنشستگان+ جزئیات

محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ، درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: افرادی که به تازگی بازنشسته شده اند در هر مقطعی می‌توانند برای ثبت نام بیمه تکمیلی اقدام کنند حتی اگر اواسط قرارداد باشد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه ماهانه ۳۰ هزار تومان از حقوق بازنشستگان کشوری بابت بیمه تکمیلی کسر می‌شود، گفت: سهم صندوق بازنشستگی کشوری و دولت مجموعا ۱۰۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: آتیه سازان حافظ ارزیاب خسارت است و پرداخت غرامت با صندوق بازنشستگی کشوری است و به دلیل اینکه در پرداخت غرامت دستمان باز باشد پرداخت دست خود صندوق بازنشستگی است.

مرتضایی فرد تصریح کرد: طرحی به تازگی برای بازنشستگان در نظر گرفته ایم این طرح به این صورت است که بازنشستگان و افراد تحت تکفل آن‌ها تا سقف ۵۰۰ هزار تومان می‌توانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی و آزمایشگاهی آنلاین بهره‌مند شوند. شرکتی که بخشی سهام آن متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است این اقدام را برای بازنشستگان انجام می‌دهد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه این اقدام برای آن است که بازنشستگان در شرایط کرونایی به مراکز درمانی مراجعه نکنند، افزود: خدماتی مانند نوار قلب، شنوایی سنجی و ... به صورت آنلاین به بازنشستگان ارائه داده می‌شود.

وی گفت: افرادی که در لیست بیمه تکمیلی هستند و می‌خواهند انصراف دهند می‌توانند با ارائه درخواست در سامانه sabasrm.ir انصراف خود را اعلام کنند.

 

ارسال نظر