هدیه ارزشمند تامین اجتماعی به بازنشستگان+جزئیات

سالاری گفت: واگذاری ۲ درصد سهام شستا به بازنشستگان در هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی مصوب شد.

هدیه ارزشمند تامین اجتماعی به بازنشستگان+جزئیات

مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ، درباره آخرین وضعیت واگذاری سهام شستا به به بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: برای واگذاری ۲ درصد سهام شستا به بازنشستگان، جلساتی برگزار شده و هیأت‌ امنای سازمان تأمین اجتماعی آن را مصوب کرده است.

وی با اشاره به اینکه برای انجام این کار باید با بورس هماهنگی‌های لازم انجام شود، گفت: سازوکاری برای آن در شرف انجام است، صحبت‌های وزیر کار را به هیأت امنای سازمان پیشنهاد کردیم و هیأت امنا نیز آن را مصوب کرده است، اما سازوکار خاصی دارد چراکه می‌خواهیم از سهام‌های بورسی به بازنشستگان واگذار کنیم.

سالاری تصریح کرد: وقتی در تابلوی بورس سهامی عرضه می‌شود، همه می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. پس یک سازوکار خاصی برای واگذاری این ۲ درصد سهام شستا باید در نظر گرفته شود، چراکه نمی‌توانیم بگوییم درصد خاصی از سهامی که بر روی تابلوی بورس عرضه شده است، برای گروه خاصی در نظر گرفته شود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی بر روی سازوکار خاص این موضوع کار می‌کند، ادامه داد: صحبت‌های وزیر را مصوب و ارسال کرده‌ایم، اما زمان قطعی برای اجرای آن هنوز مشخص نیست.

 

ارسال نظر