میرمحمدی:

قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است

بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور درباره قیمت مصوب مرغ توضیح داد.

قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است
آنچه دیگران می خوانند:
اشکان میرمحمدی بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به قیمت مرغ اظهار کرد: دوشنبه هفته گذشته جلسه کارگروه تنظیم بازار در وزارت صمت با حضور اعضای کارگروه برگزار شد و جمع بندی جلسه این بود که نرخ مصوب ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در کل کشور اعمال و نظارت شود.

وی با اشاره به نقش وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی مسئولیت تنظیم بازار مرغ تا سطح عمده فروشی را برعهده دارد.

میر محمدی گفت: با توجه به التهاب قیمت مرغ، وزارت جهاد کشاورزی که مسئول تنظیم بازار مرغ تا سطح عمده فروشی است تصمیمی گرفت تولیدات مرغداری‌هایی را که ۱۰۰ درصد نهاده با ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند، در اختیار میادین میوه و تره بار قرار دهد و مرغ به قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسد، اما بعد مقرر شد برای پرهیز از دو نرخی شدن فقط نرخ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعمال شود.

بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به نقش سازمان تعزیرات گفت: این سازمان، وزارت صمت و سازمان حمایت از مصرف کننده این وظیفه را دارند که با جدیت به موضوع ورود پیدا کرده و نظارت کنند.

وی گفت: مقرر شد وزارت جهاد کشاورزی در خصوص میزان جوجه ریزی، به گونه‌ای برنامه ریزی و سیاست گذاری کند تا دیگر شاهد التهاب در قیمت مرغ نباشیم و مرغ با نرخ مصوب به دست همه مردم برسد.

بیشتر بخوانید

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه