تحویل ماهانه ۵۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس به شهرداری

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی درباره آخرین وضعیت به کار گیری اتوبوس و مینی بوس های جدید در پایتخت توضیحاتی داد.

تحویل ماهانه ۵۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس به شهرداری

محمود ترفع مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت‌: درباره زمان تحویل بخش دوم اتوبوس و مینی بوس‌های ساخت داخل که قرار داد آن چندی پیش به امضا رسید، اظهار کرد: بخش دوم اتوبوس‌ها و مینی بوس‌های ساخت داخل در حال تکمیل و آماده شدن است و بر اساس قرار داد باید ماهیانه ۵۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس به شهرداری تهران تحویل داده شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که چه تعداد از این پنجاه دستگاه تولیدی مینی بوس و چه تعداد اتوبوس است، گفت: بر اساس قرار داد ۳۰ دستگاه مینی بوس و ۲۰ دستگاه اتوبوس باید ساخته و تحویل شهرداری تهران شود.

وی در پاسخ به این سوال که مینی بوس‌هایی که در نوبت اول به شهرداری تهران تحویل داده شد در کدام خطوط به کار گرفته شده است، گفت: در خطوط کم تقاضایی که مینی بوس‌های تحویلی در آن به کار گرفته شده می‌توان به خط میدان رسالت به چهارراه تهرانپارس، مترو ورد اورد به شهرک دانشگاه شریف، درکه به تجریش، میدان صنعت به پل مدیریت، پایانه رسالت به شمیران نو، میدان صنعت به نیایش اشاره کرد.

ترفع تصریح کرد: امیدواریم بر اساس قرار داد فی ما بین با ایران خودرو دیزل بتوانیم ماهانه ۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس را تحویل و به خطوط عمومی پایتخت اضافه کنیم.

 

ارسال نظر