محدودیت‌های کرونایی در بهشت زهرا تهران

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا «س» گفت:مانند هفته‌های گذشته محدودیت‌هایی در بهشت زهرا وجود دارد و تا اطلاع ثانوی برخی درب‌ها بسته هستند.

محدودیت‌های کرونایی در بهشت زهرا تهران

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا «س» با اشاره به محدودیت‌های کرونایی در بهشت زهرا «س»، اظهار کرد:همانند هفته‌های گذشته محدودیت‌هایی در این سازمان وجود دارد، و تا اطلاع ثانوی برخی درب‌های بهشت زهرا «س» بسته است. درب‌های باب الشهدا و باب الزهرا «س» فقط برای ورود و خروج باز است که از شهروندان خواستیم فقط برای تدفین متوفیان خود تشریف بیاورند.

 

خال افزود:طی این مدت شهروندان زیادی با ما همکاری کردند؛ به ویژه خانواده‌های معزز شهدا و علاقمندان به گلزار شهدا بیشترین همکاری را داشتند و توصیه‌ها را جدی گرفتند؛ تا اطلاع ثانوی هم از شهروندان درخواست می‌کنیم برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا «س» نیایند. درب‌های بهشت زهرا (س) همچنان فقط جهت تدفین متوفی آن هم با حضور تعداد محدود بستگان درجه یک باز خواهد بود.

وی ادامه داد: ما به شهروندان توصیه کردیم که زیارت اهل قبور را به زمان دیگری موکول کنند.

خال با تاکید بر اینکه شهروندان به توصیه‌ها توجه کردند، تصریح کرد: با توجه به وضعیت قرمز و افزایش آمار متوفیان کرونا توصیه و تاکید ما آن است که شهروندان از تردد در بهشت زهرا (س) بویژه در ایام پایان هفته و تعطیل جدا خودداری کنند.

 

ارسال نظر